Naše služby

Osazování DPS

Specializujeme se na osazování DPS v malých a středně velkých sériích, poradíme si také s prototypovým osazením plošných spojů. Svým zákazníkům nabízíme služby a produkty na vysoké technické úrovni, odpovídající nejnovějším trendům ve vývoji elektroniky. K dispozici je tým specialistů s dlouholetou praxí v oboru. Osazování DPS probíhá dle normy IPC-A-610 našimi certifikovanými pracovníky.

Ruční a strojní pájení

Osazené desky plošných spojů zapájíme na pájecích vlnách bezolovnatou technologií i v ochranné dusíkové atmosféře. Podle technických specifikací zakázky volíme mezi plošnou pájecí vlnou a selektivní pájecí vlnou tak, aby byl proces pájení spolehlivý, efektivní a v neposlední řadě taky šetrný k životnímu prostředí.

Mechanická výroba

V rámci komplexního řešení zakázek našim zákazníkům nabízíme mechanické montáže elektroniky a LED svítidel. Díky dlouholetým zkušenostem provádíme kromě výroby elektronických sestav také i jejich zabudování do krabiček, a to včetně mechanického návrhu v software Solid Edge, který umožňuje 3D modelování.

Značení, mytí a lakování DPS

DPS označíme laserem dle požadavku zákazníka a nabízíme i dokonalé vyčištění jejich povrchu po montáži součástek od zbytků tavidel, chemikálii a dalších možných škodlivých látek. Dále jsme schopni zajistit ruční nebo strojové lakování DPS.

Zajištění a skladování materiálu

Pro výrobky zajistíme nákup součástek, pracujeme ale i s materiálem dodaným od zákazníka. Materiálový tok splňuje nejlepší standardy kvality včetně jeho sledování na principu FI-FO a systémem tracebility a MSL.

Výroba plastových výrobků

Součástí výrobního procesu je i technologie vstřikování plastů. Další vstřikované výrobky jsme schopni kooperovat se sesterskou společností HM Plast s.r.o., která se mimo vstřikování věnuje i vyfukování plastů. Tyto díly navrhneme v systému Solid Edge a prototypy vytiskneme na 3D tiskárně Prusa.