Technologie

Technologie

Inotech Electronic s.r.o.:

Návrh technologických postupů pro výrobu 

Nabízíme zpracování technologických postupů pro vaše výrobky, včetně přesného návrhu až po samotnou realizaci ve výrobním procesu.

SMT osazování

V součastné době disponujeme osazovacími automaty od firem Siemens a Juki, které jsou vsazeny do čtyř SMT linek. Naší předností je velice obsáhlé osazovací spektrum součástek, které jsme schopni osadit. Linky jsou koncipovány s ohledem na množství osazovaných součástek za minutu. Pro roztavení letovací pasty využíváme technologii od firem SMT a Rehm.

AOI automatická optická inspekce DPS

Využíváme jak offline, tak online zařízení SAKI BF Sirius, obě s možností velikosti kontrolovaných desek v rozsahu 460x500 mm a rozlišením 18 um. K těmto zařízení disponujeme i online opravnými pracovištěmi s vyhodnocením chybných hlášení.

THT osazení

V této technologii osazování má naše firma velice obsáhlé zkušenosti, včetně návrhů letovacích přípravků. V roce 2010 jsme pro přípravu THT materiálu zakoupili novou technologii pro krácení vývodů součástek od firmy EBSOMAT.

Pájení vlnou

Z důvodu velkého objemu automobilového průmyslu disponujeme letovací vlnou ERSA N-Wave s ochranou letovací atmosférou, které zaručuje dokonalý zbůsob propojení a kvalitní povrch letovaných míst. Spolupracujeme s firmou Elektroisola, která je dodavatelem velice kvalitních masek pro letovací rámy, abychom našim zákazníkům nabídli ještě širší spektrum možností vývoje plošných spojů.

Strojní selektivní pájení

Naším cílem je flexibilita, a proto nabízíme širokou škálu technologií. Mezi tyto technologie patří smozřejmě také strojní selektivní pájení v ochrané atmosféře. Pájecí stroj SEHO SELEKTIVLINE umožňuje svou flexibilitou nabídnout našim zákazníkům především kvalitu.

Programování integrovaných obvodů

Nabízíme širokou škálu možností v oblasti programování integrovaných obvodů od různých výrobců.

Ruční lakování DPS

Provádíme ruční lakování DPS čirým lakem pro mokré prostředí, nanesení je možné kontrolovat pod UV, klademe na důraz, aby naše výrobky fungovaly za jakéhokoliv počasí. Pro lakování nabízíme široké spektrum laků.

Montážní práce v oboru elektroniky

Nabízíme kompletním montážní práce v oboru elektroniky. Kabeláže, montáže elektrických zařízení a podobně.

Oživení a funkční testy

Zajistíme oživení a fukční test výrobku.

Sledování zakázek a pohybu materiálu

Firma se zabývá jak prací z dodaného materiálu zákazníkem, tak je schopna objednávat materiál sama. Zákazníkovi poskytuje online sledování výrobního procesu přes QR kódy.